GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Jó helyen, jókor...
A jelenlegi idő
Staff tagok
Staff tagjai
Legutóbbi témák
» Just_My_Luck_2006_DVDRip_Mtrgm
Artemia Kenway .:. Szeléné.:. Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:44 pm by Vendég

» Mobile IGI Project Game Phoneky Jar
Artemia Kenway .:. Szeléné.:. Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 3:54 pm by Vendég

» Descargar Gratis Video Movil Hentai Xxx Con Monstruos
Artemia Kenway .:. Szeléné.:. Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 8:05 am by Vendég

» Adobe Cs5.5 Mac Serial
Artemia Kenway .:. Szeléné.:. Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:12 am by Vendég

» Wingate 6.6.4
Artemia Kenway .:. Szeléné.:. Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 4:30 am by Vendég

» Concise Routledge Encyclopedia Of Philosophy ||
Artemia Kenway .:. Szeléné.:. Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 2:26 am by Vendég

» Mai.Stati.Uniti.2013.iTALiAN.MD.CAM.XviD-iMC.avi
Artemia Kenway .:. Szeléné.:. Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:20 pm by Vendég

» Free Download Abaqus Theory Manual 6.11 Pdf
Artemia Kenway .:. Szeléné.:. Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 12:07 pm by Vendég

» The Incredible Hulk (2008) Hit
Artemia Kenway .:. Szeléné.:. Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:38 am by Vendég

Top posters
Rosa Lune
Artemia Kenway .:. Szeléné.:. 1111Artemia Kenway .:. Szeléné.:. 1012Artemia Kenway .:. Szeléné.:. 1211 
Armand d’Crescendo
Artemia Kenway .:. Szeléné.:. 1111Artemia Kenway .:. Szeléné.:. 1012Artemia Kenway .:. Szeléné.:. 1211 
Andreas Mespelaeren
Artemia Kenway .:. Szeléné.:. 1111Artemia Kenway .:. Szeléné.:. 1012Artemia Kenway .:. Szeléné.:. 1211 
Amara Soleil
Artemia Kenway .:. Szeléné.:. 1111Artemia Kenway .:. Szeléné.:. 1012Artemia Kenway .:. Szeléné.:. 1211 
Arthur Hermész
Artemia Kenway .:. Szeléné.:. 1111Artemia Kenway .:. Szeléné.:. 1012Artemia Kenway .:. Szeléné.:. 1211 
Sophia Seline
Artemia Kenway .:. Szeléné.:. 1111Artemia Kenway .:. Szeléné.:. 1012Artemia Kenway .:. Szeléné.:. 1211 
Lamia Gregory
Artemia Kenway .:. Szeléné.:. 1111Artemia Kenway .:. Szeléné.:. 1012Artemia Kenway .:. Szeléné.:. 1211 
Emily Reynolds
Artemia Kenway .:. Szeléné.:. 1111Artemia Kenway .:. Szeléné.:. 1012Artemia Kenway .:. Szeléné.:. 1211 
William Peter
Artemia Kenway .:. Szeléné.:. 1111Artemia Kenway .:. Szeléné.:. 1012Artemia Kenway .:. Szeléné.:. 1211 
Zoé la Belle
Artemia Kenway .:. Szeléné.:. 1111Artemia Kenway .:. Szeléné.:. 1012Artemia Kenway .:. Szeléné.:. 1211 
Statistics
Összesen 50 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: yellihalwa

Jelenleg összesen 4477 hozzászólás olvasható. in 264 subjects

 

 Artemia Kenway .:. Szeléné.:.

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 64
Join date : 2010. Sep. 25.
Tartózkodási hely : Fórum

Artemia Kenway .:. Szeléné.:. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Artemia Kenway .:. Szeléné.:.   Artemia Kenway .:. Szeléné.:. Icon_minitimeCsüt. Nov. 04, 2010 1:56 pm

Mia! [i][u]Elfogadom[/u[/i] az előtörid, és a képpel csinálunk, majd valamit Very Happy Kellemes játékot!
Vissza az elejére Go down
https://godsontheearth.hungarianforum.net
Artemia Kenway

Artemia Kenway


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2010. Nov. 03.

Artemia Kenway .:. Szeléné.:. Empty
TémanyitásTárgy: Artemia Kenway .:. Szeléné.:.   Artemia Kenway .:. Szeléné.:. Icon_minitimeCsüt. Nov. 04, 2010 12:46 pm

Artemia Kenway .:. Szeléné.:. Images%3Fq%3DTaylor%2BMomsen%26hl%3Dhu%26rls%3Dcom

Név: Artemia Kenway
Becenév: Art, Mia
Kor: Na szerinted számolom?
Születési idő:Valamikor, egy havas, Holdtöltés éjszakán
Születési hely: Olümposz
Nem:
Család:
Apa: Zeusz
Anya: ismeretlen

Faj: Isten

Különleges képesség: A Hold Istennője ként, képes vagyok irányítani, a fényt és a sötétséget. A tél és a víz Istennője ként, képes vagy befolyásolni, mikor hol és hogyan essen a hó, és a vizet is tudom irányítani.

Hanyas szintű vagy: 9-es szintű

Avatar: Taylor Momsen

Jellem:
Kissé gyerekes, és meggondolatlan vagyok. Imádok nevetni, és mosolyogni. Az emberekkel nincs sok bajom, sőt egyik fajjal sincs. Könnyen barátkozós típusnak tartanak, pedig ez nem igaz. Imádom a magányt, és a kutyákat. De sajnálatomra Zeusz, nekem nem adott olyan állatott mint Hermésznek, ezért nagy ellenszenvet érzek apám iránt. Utálom, ha valaki megakarja mondani, mit tegyek vagy milyen legyek. Az etikettet is tudom, tökéletesen. Szeretek gyerekesen viselkedni, de tudom hol a határ, és hogy hogyan kell viselkednem, rangomnak megfelelően.

Kinézet:
Szőke hajam és kék szemeim, állítólag, édesanyámtól örököltem. Karcsú testalkatomhoz, páratlan hajlékonyság tartozik. Ruháim többnyire combközépig, maximum térdig ér. Hol szoknya, hol nadrág van rajtam. Felsőm, majdnem mindig V kivágású. Minden színt felveszek, de csak akkor ha passzolnak egymáshoz. A koktél ruhákkal, sincs semmi bajom. Szoknyám és ruhám alja, általában abroncsos jellegű. Cipőm vagy tornacipő vagy magas sarkú. Mindig a ruhámhoz illő.

Életút:
Egy sötét estén születtem. A hold fénye épp, hogy betudott sütni az ablakon. Édesanyám, belehalt a szülésembe. Valahogy, ez megpecsételte a szülinapjaimat is. . . Nos, akkor mesélek kicsit a gyerekkoromról. Nos. . . Mivel kezdjem? A születésemet tudjátok. . Mit, meséljek még? Ja igen a gyerekkoromat.

Ahogy betöltöttem a 4. életévem Zeusz, nem csak a Hold istennőjévé tett meg –hivatalosan- hanem, hozzám rendelve a vizet, és az égtájak közül Északot, és az évszakok közül a telet. Csodálatos nem? Mindent megtanultam kezelni és boldog voltam, hogy mindezek Istennője lehetek. Mindig könyörögtem Zeusznak, hogy én is kaphassak egy olyan Kutyát, mint amilyen Hermésznek van. De sose kaptam. Mondván, nekem nem kell kutya, inkább macskát ad. De a macskákat nem szeretem annyira. Könyörgésem sehova nem vezetett, így pár évezred után, ráhagytam.

Ahogy egyre cseperedtem, úgy döntöttem, hogy nem kívánok tovább az Olümposzon tartózkodni, így engedélyt, kérve Zeusztól, elhagyhattam a szülő helyemet. Lementem Párizsba, és ott éltem. Ám minden holdtölte, és újhold előtt felmentem Olümposzra. Tudom, hogy sokaknak ez nem tetszett, de én szeretem Párizst. Ekkor volt olyan 1500.

Már 2009-et írtunk, és még mindig Párizsban éltem. De rá kellett jönnöm, hogy nagyon hiányzik Olümposz. Ezért is. . .Visszaköltöztem. De persze, sokszor lejövök Párizsba, ha másért nem is, de az ismerősök kedvéért igen.

Manapság, napjaim nagy részét az Olümposzon töltöm.

Van-e állata vagy nincs: Nincs
Vissza az elejére Go down
 
Artemia Kenway .:. Szeléné.:.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Artemia Kenway .:. Szeléné.:.
» Szeléné szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^ :: Itt kérj karaktert :: Istenek-
Ugrás: